Forum Sterydownia Strona Główna Sterydownia
Sterydy, niedozwolony doping, synthol
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Synthol

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sterydownia Strona Główna -> Synthol
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Biel
AdministratorDołączył: 26 Sie 2005
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 12:57, 26 Sie 2005    Temat postu: Synthol

SYNTHOL

Synthol jest olejem, i jako taki nie może być wstrzykiwany przez cienką igłę. Aby olej wprowadzić głęboko do mięśni, potrzebna jest igła o dużej średnicy i przynajmniej 2,5 cm długa. Poza tym, aby całkowicie wypełnić mięsień należy zrobić w niego przynajmniej cztery zastrzyki. Podobno najgorszym w tym wszystkim nie są zastrzyki ile to co następuje potem (a jak bolesne jest wbicie dwu i pół centymetrowej igły w mięsień?). Jak olej zostanie wstrzyknięty, mięsień zaczyna się buntować powodując ból. Podobno następny dzień jest najgorszy. Jeżeli ktoś wstrzyknie sobie Synthol w kilka mięśni, to boleć będzie całe ciało. Niektórzy kulturyści, tuż przed startem robią sobie aż 120 zastrzyków w różne miejsca ciała. Sto i dwadzieścia zastrzyków nie jest czymś bezbolesnym (uświadom sobie jak bolesny jest zastrzyk robiony tępą igłą i następnie pomnóż to przez 120). Buteleczka Syntholu w Kanadzie kosztuje około 500 dolarów.


PROLOG: Stosowanie Esiclenu przez niektórych zawodowych kulturystów stanowiło przez lata pilnie strzeżony sekret. Dzięki kilku cokolwiek bolesnym zastrzykom na siedem do dziesięciu dni przed zawodami, zawodnik mógł przekształcić słabe miejsca w wielkie, nabrzmiałe części ciała godne czempionów. Wstrzyknięcie małych ilości Esiclenu powodowało zapalenie i miejscowy wzrost ilości chłonki, co powodowało zmianę wielkości mięśnia. Esiclen był szczególnie skuteczny w tylnej części mięśni naramiennych, w łydkach i bicepsach, ale może być stosowany do powiększania każdej części ciała. Zdolność tego leku do wywoływania szybkich i zauważalnych zmian spowodowała że otoczony czymś w rodzaju kultu mimo że jego działanie było przemijające. Ale, jak z wszystkim w kulturystyce ktoś wniesie rzeczy na wyższy poziom, i oto Esiclen zyskał bardziej skutecznego kuzyna: Synthol
W postaci specjalnej oleistej mieszanki Synthol wstrzykuje się domięśniowo, gdzie ulega otorbieniu pomiędzy pęczkami włókien mięśniowych. Wskutek powtarzających się iniekcji zostaje zgromadzona duża ilość preparatu, przez co rośnie objętość mięśnia. Synthol zazwyczaj stosuje się do ramion i mięśni naramiennych. Około 70% ojejky pozostaje w mięśniach podczas gdy pozostałe 30% zostaje zmetabolizowane jak zwykły tłuszcz. Zdaniem sprzedawcy Syntholu: "W obrębie łydek gdzie krążenie jest słabe może pozostać w tkankach przez trzy lub nawet pięc lat. W miejscach takich jak np. bicepsy, po osiągnięciu zamierzonych rozmiarów wystarczy wstrzykiwać preparat raz na miesiąc by utrzymać stały obwód"
Haddi Ghandour, właściciel GenaPharmu, teksańskiej firmy sprzedającej Synthol jako Pump'n'Pose podkreśla że jego firma nie sprzedaje preparatu jako substancji pobudzającej wzrost. Zdaniem Ghandoura: "Sprzedajemy go jako sterylny olejek do pozowania. Nie polecamy stosowania tego preparatu w żaden inny sposób. Ale ludzie nauczyli się jak stosować go domięsniowo".
Oficjalna cena za 100-mililitrową buteleczkę Pump'n'Pose wynosi od 300 do 400$ (bardzo tani ten olejek nieprawdaż?). W angli ceny są podobno znacznie wyższe. Przestrzegając protokołu dawkowania jedna buteleczka wystarcza na sześć tygodni na jedną partię ciała (i zostaje trochę olejku do podtrzymania efektu); dwie buteleczki wystarczają na prawie trzy kompletne części ciała

CENADLA ZDROWIA: Aktualne informacje jakie mamy na temat Syntholu ujawniają trzy główne ryzyka z nim związane:
-Niebezpieczeństwo ciężkiej infekcji która jest możliwa w każdym przypadku wprowadzania domięśniowo substancji egzogennej.
-Niebezpieczeństwo wystąpienia zatorowości płucnej. Występuje ona zawsze gdy pewna ilość materiału zaporowego (tłuszcz, skrzepy, cząsteczki oleju itp.) dostaną się (lub zostaną wstrzyknięte) do żyły lub tętnicy. Jest to dość częsta sytuacja po pewnych operacjach (np. wstawienie protezy stawu biodrowego), gdzie podczas usuwania kości do krwioobiegu dostaje się duża ilość tłuszczu. Objawy zatorowości płucnej to duszność, bóle za mostkiem, przyśpieszona akcja serca, odksztuszanie krwa (brrrr aż ciarki mnie przechodzą) niepokój i zawroty głowy. Typowe postępowanie polega na podaniu leków przeciwzakrzepowych, tlenu do oddychania oraz uspokajaniu pacjenta dopóki objawy nie ustąpią.
-Najbardziej niepokojacym i alarmującym niebezpieczeństwem jest brak możliwości usunięcia substancji z organizmu. Znaczy to że jeżeli okaże się że Synyhol działa rakotworczo czy też szkodliwie w jakiś inny sposób to jesteś załatwiony. Przypomnijmy sobie chociażby przez analogię ostatni kryzys sylikony jako implantu do piersi.
Synthol jest jeszcze jedną substancja która powoduje interesujące dylematy etyczne w kulturystyce. Podczas gdy jedni niewątpliwie czują że Synthol jest wyjściem dla sportowców zbyt leniwych by trenować na siłowni, jest on jednocześnie niezwykle kuszący dla osób o genetycznie słabszej partii ciała, np. podudziach. Ludzie tacy pomimo lat treningu podudzi w każdym systemie powtórzeń i obciążenia siłowego nadal nie mogą osiągnąć niczego poza stonowanymi piszczelami. Dla osób takich Synthol moze być róznicą pomiędzy czwartym miejscem na finiszu a zwycięstwem.
Podczas gdy zdecydowanie nie polecam stosowania Syntholu ani jakichkolwiek innych kwestionowanych preparatów zauważmy że - tak samo jak ze steroidami, hormonem wzrostu czy innymi lekami stosowanymi przez niektórych kulturystów - i to jest niemal aksjomat - że wzrost skuteczności preparatu pociąga za sobą wzrost ryzyka i/lub toksyczności. Każdy sportowiec musi zatem sam zdecydować na ile może sie zblizyć do niebezpiecznej strefy.

CUD CZY MASAKRA DLA MIĘŚNI?: Aż do dziś jedyne co wiemy o Syntholu to to że zawiera on kwas salicylowy (czynny składnik aspiryny), rezorcynol, wodzian chloranu i że ma tłustą konsystencję. Składnik powiększający rozmiary i mechanizm jego działania pozostają zagadką. Jednak to co teraz napiszę moze stanowić klucz do tej zagadki.
Tuż przed igrzyskami Olimpijskimi w Tokio w 1964 roku amerykański ciężarowiec i miotacz kulą Gary Gubner doznał urazu mięśnia trójgłowego w ręce którą pchał kulą. Mając świadomość że złoty medal jest zagrozony, lekaże z Rusk Institutena - uniwersytetu w Nowym Jorku opracowali substancję znaną jako "roztwór sklerotyzujacy". Która miała przyśpieszyć gojenie sie urazu. Roztwór zawierający 2% fenolu i 50% sterylnej glukozy zawieszonej w sterylnej glicerynie znacząco przyśpieszał proces gojenia po wstrzyknięciu go (w ilości 0.25-o.5 ml) do uszkodzonego mięśnia.
Działanie roztworu polegało na wprowadzeniu środka drażniacego ( sterylnej glukozy ) prosto do częściowo uszkodzonego mięśnia. Drażnienie z kolei mobilizowało siły odpornościowe w organiźmie Gubnera, dzięki czemu wzdłuż linii uszkodzenia zaczynał się odkładać kolagen. Kolagen dzialał jak cośw rodzaju ludzkiego kleju który ponownie zbliżał do siebie i stykał dwa końce rozerwanych włókien mięśniowych. Podkład glicerynowy służył jako podłoże dla środka drażniącego (glukozy) a fenol (lek znieczulający) likwidował ból.
Ważne by uświadomić sobie że jeśli mięsień jest całkowicie zerwany to stosowanie roztworu sklerotyzującego może być bezcelowe w przypadku gdy końce przedartych włókien są zbyt daleko od siebie. Ponadto ta reakcja jest możliwa tylko w tkankach o niskiej zawartości tlenu, jak więzadła, ściegna czy krążki międzykręgowe, ponieważ w tkankach o wysokiej zawartości tlenu lub bogato unaczynionych (np. w mięśniach) wstrzyknięcie gliceryny moze doprowadzić do sytuacji znanej jako martwica beznaczyniowa (uduszenie się komórki).
Wydaje sie zatem że twórca Syntholu posłużył się tym udokumentowanym procederem medycznym i zastosował go do zdrowych, nieuszkodzonych mięsni. Używając rezorcynolu jako substancji drażniącej a wodzianu chloranu, kwasu salicylowego i lidokainy jako środków znieczulających, wstrzyknął je - na podłożu sterylnej gliceryny - do brzuśców małych okrągłych mięśni takich jak podudzia, bicepsy i tylna część mięśnia naramiennego w ilościach wielokrotnie większych niż mililitr (50-100 ml) spodziewając sie otorbienia włókien mięśniowych mięśniowych przez glicerynę i kolagen. Długotrwałe powiększanie mięśnia jakie dzięki temu osiągnął spowodowane jest uwięzieniem wielu mililitrów gliceryny wewnątrz powięzi mięśniowej.
Ale zarówno wynalazca jak i użytkownicy nie uświadamiają sobie jednego: że komórki mięśniowe oddychają na zasadzie dyfuzji (tzn. tlen wędruje z większego stężenia we krwi do mniejszego stężenia w mięśniu). Jeżeli przepływ krwi jest utrudniony z powodu zalegania ciała obcego w postaci mega mililitrów uwięzionej gliceryny i/lub pogrubionych włókien kolagenu, komórka mięśniowa może umrzeć z powodu braku krwi bogatej w tlen.
Siedemnaście jat zajęło Arnoldowi dojście do obwodu 55 cm w ramionach. Ale oto pojawia się Synthol i robi to samo w siedemnaście dni! Jednak zanim tego zapragniecie pamiętajcie że śpiąc na wulkanie można się spalić.

Każdy używający wówczas SYNTHOL - CHRIS CLARKS PUMP-N-POSE wybiera dawki, które pozwolą jego zdaniem osiągnąć zamierzony cel.

Początkujący kulturyści robią zastrzyki w brzusiec mięśniowy:
- 2ml każdego dnia przez 4 tygodnie
- jeśli chcemy dalszych przyrostów powtarzamy cykl

Kulturyści średnio zaawansowani:
- 2ml w mięśnie w pierwszym tygodniu
- 3ml w mięśnie w drugim tygodniu
- 4ml w mięśnie w trzecim tygodniu
- jeśli chcesz dalszych przyrostów, powtarzasz cylkl od początku.

Dla maksymalnych przyrostów stosuje się:
- 3ml w brzusiec mięśniowy każdego dnia przez 10 dni
- 4ml w brzusiec mięśniowy każdego dnia przez 10 dni
- 5ml w brzusiec mięśniowy każdego dnia przez 10 dni

Cykle przedstawione powyżej stosuje się dla każdego mięśnia osobno.
Synthol jest środkiem, który zapewnia, olbrzymie przyrosty w bardzo krótkim czasie.
Zasada tak użytego Esic Clean-u opiera się na rozpychaniu włókien mięśniowych co powoduje ich natychmiastowy rozrost. Pierwsze efekty widoczne są już po trzech - czterech dniach stosowania, a nabyta masa mięśniowa jest twarda. Według tak stosujących Synthol kulturystów jest to alternatywa dla sterydów anabolicznych takich jak: metanabol, omnadren, testosteron prolongatum, itp. Ponieważ rezultaty zostają na co najmniej od 3 do 5 lat. W przypadku wyżej wymienionych środków sterydowych i testosteronu wystarczy, że zakończymy cykl, a szybko zrobiona masa mięśniowa równie szybko spada. A prawdziwej "tragedii" doświadczamy gdy zaprzestaniemy ćwiczeń. Po krótkim czasie tracimy całą masę i siłę. Aby preparat przyniósł trwałe skutki trzeba używać go co najmniej przez miesiąc czasu (im dłużej tym efekt jest trwalszy).
Esic Clean pomimo iż jest środkiem opartym na bazie oleju do wstrzykiwania nie wymaga użycia gróbych igieł. Na ogół kulturyści używają małych igieł 0,5x25mm. Jest to spowodowane tym iż jest to olej bardzo oczyszczony i ma on konsystencję bardziej przypominającą wodę niż substancję oleistą.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stasiu
Gość


PostWysłany: Czw 23:43, 29 Cze 2006    Temat postu:

A czy przy tym sterydzie przyrasta też siła??
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PABLO
Gość


PostWysłany: Pią 16:38, 14 Lip 2006    Temat postu:

radze wam uważac na ten srodek, i niepolecam go bo jest dośc niebezpieczny, na potwierdzenie mojej teorii załanczam link z pewnym panem który stosował ten srodek, wywiad z nim jak i wygląd jest przerażający film około 7 minut

[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxi
Gość


PostWysłany: Śro 0:38, 13 Gru 2006    Temat postu:

jakie są zastrzyki na spalanie tkanki tłuszczowej??
Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxi
Gość


PostWysłany: Śro 0:42, 13 Gru 2006    Temat postu:

prosze mi przesłąć na e-meila zastrzyki na spalanie tkanki tłuszczowej, jakie mają skutki uboczne. ponoc modelki biorą takie zastrzyki. moj e-meil. [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sterydownia Strona Główna -> Synthol Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin